Przygotowanie do sesji

SESJA RODZINA/DZIECIĘCA: wyspane i najedzone dzieci, to najlepsza rada jaką mogę dać rodzicom przed przyjazdem do mnie:) Kwestie stylizacji, kolorów ubrań ustalamy wspólnie, tutaj nic nie może być przypadkowe, od tego zależy efekt końcowy. Do kolorów i stylu ubrań dobieram miejsce sesji ( preferowane kolory, które zawsze dobrze komponują się z plenerem: zielony, brązowy, beż, zgaszony róż, musztardowy). Proszę zaopatrzyć dziecko w przekąski (niebrudzące) oraz coś do picia.

 

  • Sesja rozpoczyna się od wspólnych zdjęć, małe dzieci mają wtedy czas na przytulanie do Rodziców, oswajają się z aparatem i nowym miejscem. Następnie skupiamy się na zdjęciach samych dzieci (wspólne), a potem wykonuje portrety każdego dziecka. Na sam koniec zdjęcia Mamy z dziećmi i Taty dziećmi ( to też ten czas kiedy dziecko ponownie potrzebuje bliskości i przytulenia z Rodzicami i wtedy uwieczniamy te momenty na zdjęciach).

SESJA CIĄŻOWA: przed sesją ustalamy stylizację osób biorących udział w sesji, nie musicie być ubrani elegancko, ważne abyście czuli się swobodnie. Przyszła Mama najlepiej, aby miała dłuższą sukienkę, bez widocznych wzorów, dużych kwiatów. Preferowane ubrania jednolite, w kolorach ziemi. Jeśli na sesji będą również dzieci, to proszę o dobranie kolorów odzieży do Mamy.

 

  • Sesja rozpoczyna się od wspólnych zdjęć, jeśli na sesji są dzieci, to przytulają się do brzuszka Mamy lub są na rękach u Taty. Kolejne zdjęcia, to połączenie: Mama+dzieci, Mama+Tata i na sam koniec przyszła Mama i jej portrety.